9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: 1:18  (Posjeta: 130171 )

Offline nebeski

• Senior member
(Nema naslova)
1149 « Odgovori #135 : 04 Rujan 2007 11:06 »
Lukarlo, čovječe, nastaviš li ovim tempom za dvije godine ćeš ugroziti i samog Didu po broju 1/18-ki.
Osta' Esterajh iza tebe pust i prazan...

Offline San Diego USA

• Nov na forumu
(Nema naslova)
1152 « Odgovori #136 : 04 Rujan 2007 11:30 »
To: Aljo_69

Vidim da je GT500 Eleanor jako pozeljan model.  Kupiti cu jedan komad i poslati LuKarlu u jednoj od slijedecih posiljki.  Slobodno se dogovori s njim u vezi preuzimanja, placanja, itd.  

Offline Aljo_69

• Senior member
(Nema naslova)
1153 « Odgovori #137 : 04 Rujan 2007 11:32 »
2 San Diego USA

hvala ti. nadam se da lukaralo neće imat ništa protiv. dogovorit ću se ja još s njim. :smile:
Racing! Because golf, football, and baseball only require one ball.
MODELI NA PRODAJU -->;http://s232.photobucket.com/user/aljo_69/library/Prodaja?sort=6&page=1

Offline San Diego USA

• Nov na forumu
(Nema naslova)
1164 « Odgovori #138 : 04 Rujan 2007 22:10 »
To: Aljo_69 & Ostali "Eleanor" Obozavatelji

Cijena Shelby GT500E Eleanor u 1:18 omjeru je oko $50 (tj, 37 EUR), plus postarina.  Mogu poslati jedan LuKarlu u slijedecoj posiljci.  Da li ga zelis po toj cijeni (plus postarina)?

Model se moze izabrati u dvije boje: srebrna sa crni prugama, i plava sa bijelim prugama:

www.exoticar.com

Offline Tom

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
1166 « Odgovori #139 : 04 Rujan 2007 23:39 »
to lukarlo

Lijepo si se ponovio, nema kaj! Kažeš, ima kataloga. Kaj sipokupil? A što se tiče rusa što te tražio BaneNS, mislim da toga gore nema, ha? Mislim da je meka za ruse Mađarska. Što sjevernije to bolja.

to Nedo

Osim posla koji radiš i vremena što gubiš na autiće dobro ti bi išlo i izvještavanje za medije... :-)

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
1167 « Odgovori #140 : 05 Rujan 2007 01:07 »
Citat:
05.09.2007. 06:10 San Diego USA napisao-la je:

Cijena Shelby GT500E Eleanor u 1:18 omjeru je oko $50 (tj, 37 EUR), plus postarina.  Mogu poslati jedan LuKarlu u slijedecoj posiljci.  Da li ga zelis po toj cijeni (plus postarina)?

Model se moze izabrati u dvije boje: srebrna sa crni prugama, i plava sa bijelim prugama:

www.exoticar.com

San Diego,
Možeš li mi reći jesi li negdje u blizini vidio Signature Mercedes 770K Cabrio crni?

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
1168 « Odgovori #141 : 05 Rujan 2007 01:09 »
Bane,
kupio sam Bburago Fiat 500 jer mi se čini vrlo dobar za razliku od X5, C3 Pluriela i ostalih novih Bburaga.

Otvaraju mu se vrata i poklopac motora.
Ima lijepe kromirane dijelove i rubove prozora, svijetlu unutrašnjost.
Ja sam uzeo isto žutog, ima još i tamno plavi

Tebi je jednog kupio lukarlo?

Offline Aljo_69

• Senior member
(Nema naslova)
1171 « Odgovori #142 : 05 Rujan 2007 05:54 »
Citat:
05.09.2007. 06:10 San Diego USA napisao-la je:

www.exoticar.com

može naravno da može... cijena za takve modele uopće nije bitna! thanx! :smile:

MODELI NA PRODAJU -->;http://s232.photobucket.com/user/aljo_69/library/Prodaja?sort=6&page=1

Offline NEDO

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
1177 « Odgovori #143 : 05 Rujan 2007 07:37 »
Danas su mi stigli od Dejana Citroen DS23 Pallas i Mercedes-Benz 280SL. Oba su od Noreva i zaista sam prezadovoljen,pogotovo Mercedesom
Plačeni su po € 42,95 ,a donio ih je moj prijatelj iz LJ. tako da je to prošlo bez poštarine.

Offline audi_racing

• Aktivan
(Nema naslova)
1191 « Odgovori #144 : 05 Rujan 2007 09:29 »
Nova stvar :)
1/18 Auto Art nissan skyline R34 S-tune NISMO S1

:cudise:  :smile:  :cudise:  :oci:  :suncane:  :vrag:

Online borna

• Senior member
to reno
1198 « Odgovori #145 : 05 Rujan 2007 10:31 »
pogledajte ZG  NAme za Renault 5.Zar ste sumnjači u mog učenika :okreceoci:  :okreceoci:  :okreceoci:  :okreceoci:  :okreceoci:

Offline San Diego USA

• Nov na forumu
Preporuke i Iskustva iz Amerike RE: Auto-Modeli!
1221 « Odgovori #146 : 05 Rujan 2007 18:10 »
To: Aljo_69, Isporcic, i Ostali:

Nekoliko vas me zamolilo da provjerim ponudu i cijene specificnih modela ovdje u Americi.  Drago bi mi bilo pomoci, ali prvo malo objasnjenje:

Prvo, moram nazalost reci da je tesko (citaj: nemoguce) uopce naci fizicke trgovine (citaj: gdje mozes uci i pogledati na vlastite oci) u Americi gdje postoji "dobar" izbor (citaj: vise od 30-ak izlozenih primjeraka, vecinom duplikati)...

Premda su cijene 1:18 i ostalih modela kod nas jako povoljne u usporedbi sa Europom, relativno govoreci, imamo jako malo "specijaliziranih" trgovina za auto-modele.  Pretpostavljam da sam grad Bec ili Pariz (a mozda cak i Zagreb) imaju vise trgovina, i veci izbor, nego vjerojatno cijela America!!!

Glavni razlog tome je sto vecina Amerikanaca, i mladih i odraslih, nije privucena modelima jer ih smatraju "dosadnim".  Kao nacija sa izuzetno kratkim rasponom paznje (attention span), mi zelimo najnovije, najglamuroznije, sve-naj igracke.  Trgovine igracaka vecinom nude razne elektronicke gluposti, a modeli, ako ih uopce ima, su maknuti na zadnje police na kraju trgovine.

Kao sto sam rekao Marauderu, Joeu, i drugima, volim svratiti u diskontne centre jer znaju imali jako niske cijene, ali izbor nije nikakav--sretan sam ako imaju 3 ili 4 razlicita 1:18 modela.  To su najcesce Welly, MotorMax, i sl.  Posto LuKarlo gradi svoju kolekciju, a i zbog mogucnosti niskih nabavnih cijena, cesto svratim da vidim ako se sto nadje.  Ali, sanse da se "ulovi" kakav GT 500 Eleanor, Dodge Charger, Hitlerov Mercedes, i slicni specificni modeli (a da ne govorimo trazeci odredjene boje!) su manje od nikakvih!!!

Profesionalni kolekcionari ovdje u Americi najcesce koristi dva izvora modela: (1) Internet, i (2) specijalne narudzbe od poznatih specijaliziranih trgovina modela (odes u trgovinu, proucis katalog, narucis tocan model i boju, platis unaprijed, trgovina naruci od distributera, i nakon 2-4 tjedna podignes model).

Moj savjet vama je da pogledate ova 2 Web sitea, nadjite si sto zelite, i dogovorite se sa LuKarlom u vezi placanja.  Onda ja to mogu poslati LuKarlu, a on ce vec znati tko je narucio koji model, po kojoj cijeni.

1) www. exoticar.com
-------------------------
- odlican izbor svakakvih modela, svih omjera (vecinom 1:18, doduse), izuzetno dobro poznat site, cijene su standardne (citaj: niti skupe niti jeftine).  Dosta cesto se znaju naci super-jeftini modeli pod "Clearance" (rasporodajom).

2. www.ewacars.com
- najveci izbor modela u Americi.  Koliko se sjecam, oglasavaju da imaju oko 100,000 razlicitih modela na prodaju.  Ako oni nemaju, nitko nema (barem u Americi).

Sretno!

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
1244 « Odgovori #147 : 06 Rujan 2007 04:56 »
Malo isprobavam thumbnailove...

Unutrašnjost novog Audi TT-a Minichamps 1:18

Offline Aljo_69

• Senior member
(Nema naslova)
1245 « Odgovori #148 : 06 Rujan 2007 05:57 »
Citat:
06.09.2007. 02:10 San Diego USA napisao-la je:

To: Aljo_69, Isporcic, i Ostali:

Moj savjet vama je da pogledate ova 2 Web sitea, nadjite si sto zelite, i dogovorite se sa LuKarlom u vezi placanja.  Onda ja to mogu poslati LuKarlu, a on ce vec znati tko je narucio koji model, po kojoj cijeni.

2. www.ewacars.com
- najveci izbor modela u Americi.  Koliko se sjecam, oglasavaju da imaju oko 100,000 razlicitih modela na prodaju.  Ako oni nemaju, nitko nema (barem u Americi).

Sretno!

evo ja sam ovdije našao baš onaj model koji želim. i sad ako sam ja dobro razumio, ti ga uzmeš preko njih i pošalješ vamo lukaralu jel tako?

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
1258 « Odgovori #149 : 06 Rujan 2007 12:28 »
Bane,
lukarlo je obečao da će ti otići po Fiata 500 danas, niš se ne javlja ali to smatraj riješenim :smile: