9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: 1:18  (Posjeta: 130173 )

Offline NEDO

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
973 « Odgovori #120 : 01 Rujan 2007 05:11 »
Jutros sam gledao šta je stiglo novo i na kraju sam naručio sa www.scale18.com model od Sun Star-a Mercedes Benz 220/o Salon (W115) po cijeni od $ 41,95 .Model je iz Platunum Collection serije.Ujedno sam kod Dejana (www.miniimports.si) naručio Citroen DS 23 Pallas i Mercedes-Benz 280 SL Cabrio ,oba od Noreva.
Isti Mercedes od Sun Star-a je kod Dejana nepunih € 80,00.

Offline nebeski

• Senior member
(Nema naslova)
975 « Odgovori #121 : 01 Rujan 2007 06:08 »
Preporučujem ti da Kineze (SunStar, Yatming) i Amerikance uvijek naručuješ iz Sj. Amerike, tamo su uvjerljivo najpovoljniji. U Europi znaju biti prebezobrazno skuplji. Znači scale18.com i slični shopovi su najbolji za te proizvođače. Isto tako dosta povoljno tamo nude Minichamps modele, a i pokoji Kyosho i AutoArt se mogu naći za oko 50 dolara.

Offline done

• Punopravan član
  • **
Renault 5
978 « Odgovori #122 : 01 Rujan 2007 06:39 »
To all
Renault 5 turbo mk1 phase 2 od universal hobbia  ja već odavno imam to mi je naime bio jedan od prvih modela 1:18 stvarno izvanredno napravljen auto Nedo ga je vidio kod mene još proljetos, ja sam na e-bay bacio oko na reli varijantu istog postoje četiri varijante razlikuju se po bojama i rasporedu i broju maglenki a kako mene svi zanimaju svi su mi i prioritet nažalost nitko ih ne nudi u prodaji osim na e-bay a to zna ispasti i višestruko skuplje.
Oprez za neiskusne jeftin kodel ne znaći i povoljnu kupovinu pogotovo iz njemačke kod njh ti bez problema puknu shiping od 32€ i ne pristaju na povoljnu tarifu od 9€.
Što se tiće bmw 2002 ti na e-bay sam ubo novog sivog metalik sa svim troškovima će me ispasti 39€ naravno od auto arta!

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
981 « Odgovori #123 : 01 Rujan 2007 07:57 »
nebeski,
Prilično sam se zainteresirao za onaj 770 K Cabrio od Signaturea crni. Kad je to izašlo? Ti veliš da Nedo i ja pričekamo scale18?

Offline Tom

• Vrlo aktivan
Fićek
990 « Odgovori #124 : 01 Rujan 2007 17:11 »
Najprije veeelika hvala lukarlu na prvoklasno osmišljenoj i izvedenoj akciji koja je rezultirala povećanjem moje kolekcije za Cararamine C30 i A4 u 24ki i A6 u 43jci! :-)

Što se tiče Fiće... 18ica, Majorette, Fićo!!?? Nebi išlo. Nažalost! :-( I po meni, zbog velikog otvora vrata (prepoznatljivog za Hribar-Cararamin kalup Fiće), zbog prevelike čipke, to je Hribarov Fićo u 43jci! Osim toga, na kojoj bi 18ici mjerilo bilo tako sitno napisano da treba povećalo!?

Offline Tom

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
991 « Odgovori #125 : 01 Rujan 2007 17:13 »
E da, i pozdrav friškima! "Dobro mi došel prijatel..."

Offline Joe_Strummer

• 50 postova
  • *
(Nema naslova)
1006 « Odgovori #126 : 02 Rujan 2007 03:54 »
2 lukarlo

Predivan!!! Mustang!!! Sreća neopisiva!!! Do neba sam ti zahvalan!!!

Offline done

• Punopravan član
  • **
Revell
1038 « Odgovori #127 : 02 Rujan 2007 09:56 »
to all
Samo da se nadovežem na lukarlove slike
saznao sam od uvoznika da nova pošiljka revella stiže za desetak dana bit će nešto i od ovih modela koje nam je lukarlo prezentirao!

Offline Bane NS

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
1040 « Odgovori #128 : 02 Rujan 2007 10:05 »
2 Isporcic

Jel si uzeo onog buragovog Fiata 500 u 1:24? Ako jesi, kakav je i da li vredi kupovati?
E, kad ste takvi.. sve autice nosim sa sobom u grob!

Offline Aljo_69

• Senior member
(Nema naslova)
1046 « Odgovori #129 : 02 Rujan 2007 13:06 »
2 San Diego USA

Kažeš može se naći GT500... daj molim te razgovaraj s lukaralom bili ga mogao ubacit u njegovu pošiljku... tražim Eleanor otkako sam pogledao film i počeo skup'ljat aute,... a volio bih i običnu verziju!!! bio bi ti jako zahvalan, ali važniji mi je eleaonor, običnio bi mogao nabaviti ovdije mislim.

2 NEDO
ovo imam

Imam i 348 tb, njega sam sam slagao... ako te što zanima javi se, čini mi se da si bio napisao da tražiš.
Racing! Because golf, football, and baseball only require one ball.
MODELI NA PRODAJU -->;http://s232.photobucket.com/user/aljo_69/library/Prodaja?sort=6&page=1

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
1060 « Odgovori #130 : 03 Rujan 2007 01:44 »
Citat:
02.09.2007. 18:05 Bane NS napisao-la je:

2 Isporcic

Jel si uzeo onog buragovog Fiata 500 u 1:24? Ako jesi, kakav je i da li vredi kupovati?

Planiram ga uzeti, ovaj tjedan nadam se.
Javim ti kakav je

Offline nebeski

• Senior member
(Nema naslova)
1125 « Odgovori #131 : 04 Rujan 2007 07:16 »
Ovaj Porsche je nekoć bio proglašen za najbolji die-cast model, e sad ne znam koja bješe godina, ali ima sigurno oko 15 ljeta, možda '93 ili '94.

Offline He-Man

• Senior member
(Nema naslova)
1137 « Odgovori #132 : 04 Rujan 2007 09:26 »
2 lukarlo

Svaka čast, cij. kolega!!
Prekrasni modeli!!
Hvala na vrlo iscrpnom izvješću :smile:
Postoji 10 vrst ljudi... oni koji poznaju binarni sustav i oni koji ga ne poznaju.

Offline NEDO

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
1144 « Odgovori #133 : 04 Rujan 2007 10:11 »
to lukarlo

Čestitam na svim nabavljenim modelima.Napravio si dosta dobar izbor.
Još da je uspjeti preskočiti tu granicu bez problema.Mislim da svi očekujemo izvještaj na vijestima Nove TV :

"Uspješnom akcijom redarstvenih snaga u saradnji sa graničnom službom presječen je Balkanski koridor kojim se pokušalo u naše krajeve ubaciti veči broj neprijavljenih vozila.Modeli vozila su mahom stariji te,po procjeni stručnjaka,predstavljaju ogromnu vrijednost.Organizatori su u pritvoru i za sada se brane šutnjom.Kako težina učinjenog djela prevazilazi naše okvire,očekuje se zahtjev iz Haga za njihovo izručenje. Kako saznajemo iz neimenovanih krugova bliskih vlastima,kao glavni organizator Balkanskog koridora se spominje neki "dida" koji trenutno nije dostupan.Više o ovom događaju možete pogledati u četvrtak  na Novoj tv u emisiji "istraga" koja je cjelokupna posvećena ovoj temi. "

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
1148 « Odgovori #134 : 04 Rujan 2007 11:03 »
Citat:
04.09.2007. 18:11 NEDO napisao-la je:

to lukarlo

Čestitam na svim nabavljenim modelima.Napravio si dosta dobar izbor.
Još da je uspjeti preskočiti tu granicu bez problema.Mislim da svi očekujemo izvještaj na vijestima Nove TV :

"Uspješnom akcijom redarstvenih snaga u saradnji sa graničnom službom presječen je Balkanski koridor kojim se pokušalo u naše krajeve ubaciti veči broj neprijavljenih vozila.Modeli vozila su mahom stariji te,po procjeni stručnjaka,predstavljaju ogromnu vrijednost.Organizatori su u pritvoru i za sada se brane šutnjom.Kako težina učinjenog djela prevazilazi naše okvire,očekuje se zahtjev iz Haga za njihovo izručenje. Kako saznajemo iz neimenovanih krugova bliskih vlastima,kao glavni organizator Balkanskog koridora se spominje neki "dida" koji trenutno nije dostupan.Više o ovom događaju možete pogledati u četvrtak  na Novoj tv u emisiji "istraga" koja je cjelokupna posvećena ovoj temi. "

:smile:  :crvenausta:  :smile: