9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: 1/43 Treba mi pomoc  (Posjeta: 886 )

Luckyboy

• Gost
1/43 Treba mi pomoc
22456 « : 31 Ožujak 2009 12:54 »
Pre svega pozdrav svima,
imam problem,skupljam modele 1/18 vec 12 godina,ali se desi da uzmem nesto i van te razmere,pa se bas ne razumem najbolje.
Konkretno me zanima koliko vredi Porsche gt3 cup Vavoline Race Car made in Italy- proizvodjac Bburago,na kutiji je boldovanim slovima naznaceno da model nije za komercijalnu prodaju!!!!
Model je potpuno nov!!!!!!
Veliki poz

Offline knez

• Vlasnik foruma, Administrator
  • Veteran na forumu
(Nema naslova)
22457 « Odgovori #1 : 31 Ožujak 2009 13:26 »
Citat:
31.03.2009. 20:54 Luckyboy napisao-la je:
Pre svega pozdrav svima,
imam problem,skupljam modele 1/18 vec 12 godina,ali se desi da uzmem nesto i van te razmere,pa se bas ne razumem najbolje.
Konkretno me zanima koliko vredi Porsche gt3 cup Vavoline Race Car made in Italy- proizvodjac Bburago,na kutiji je boldovanim slovima naznaceno da model nije za komercijalnu prodaju!!!!
Veliki poz

Imaš kakvu sliku :zbunjen:
E NEĆU SE POTPISAT

Offline big zed

• Global Moderator
  • Senior member
(Nema naslova)
22459 « Odgovori #2 : 31 Ožujak 2009 13:41 »
Citat:
31.03.2009. 20:54 Luckyboy napisao-la je:
Pre svega pozdrav svima,
Veliki poz

Prije svga molio bih kolegu da se ukratko predstavi u rubrici tko je tko i da  pročita pravila - bez obzira koliko puta pričali neki shvate, neki ne shvate. Nemoj me krivo shvatiti pravila foruma su jasna i vrijede za sve članove. Već smo imali par puta da se ljudi registriraju čisto zbog prodaje i ponude svojih modela a to ipak nije funkcija ovog foruma, filozofija je ipak malo drugačija -  druženje, upoznavanje, priče i milion drugih stvari vezanih za autiće, aute i život općenito. Stoga ako to nije motiv pridruživanja forumu bolje nađi neki drugi forum. - još jednom ponavljam nemoj me krivo shvatiti ali nadam se da sam bio jasan.....