9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: BMW 1:64 Car Collection (dealer exclusives)  (Posjeta: 2349 )

Offline He-Man

• Senior member
Odg: BMW 1:64 Car Collection (dealer exclusives)
165826 « Odgovori #15 : 29 Ožujak 2017 09:55 »
Oko 16 EUR (1990 dinara).  :85565:

Stvarno povoljna cijena. Hvala za info! :)
Postoji 10 vrst ljudi... oni koji poznaju binarni sustav i oni koji ga ne poznaju.

Offline Vava

• Global Moderator
  • Vrlo aktivan
165832 « Odgovori #16 : 30 Ožujak 2017 14:34 »
Stvarno povoljna cijena. Hvala za info! :)
Bome jeftino!
Kada sam video set u polici, dopao mi se istog trena, ali kada sam video cenu, maltene sam odustao od kupovine. Tek kada smo obišli celu BMW halu i izašli iz nje, posle dvadesetak metara teškog premišljanja, sam prelomio i rešio da kad mi se toliko sviđa ipak kupim set.
Kad sad preračunam, to su četiri autića za oko 16 EUR, to jest oko 4 EUR po autiću, koliko često koštaju Sikui pojedinačno, a kvalitet ovih modela je svakako bolji od Sikua. Ispade stvarno povoljno.  :cheesy:

Offline Siniweb

• Global Moderator
  • Veteran na forumu
    • Sinicars
165833 « Odgovori #17 : 30 Ožujak 2017 14:46 »
Kada sam video set u polici, dopao mi se istog trena, ali kada sam video cenu, maltene sam odustao od kupovine. Tek kada smo obišli celu BMW halu i izašli iz nje, posle dvadesetak metara teškog premišljanja, sam prelomio i rešio da kad mi se toliko sviđa ipak kupim set.
Kad sad preračunam, to su četiri autića za oko 16 EUR, to jest oko 4 EUR po autiću, koliko često koštaju Sikui pojedinačno, a kvalitet ovih modela je svakako bolji od Sikua. Ispade stvarno povoljno.  :cheesy:.

Svaki prosjecni Siku po komadu kosta vise nego ova cetiri u setu u BG.
A iako volis Siku, moras priznati da su ovi u rangu high end 1:64 modela, dok Siku djeluju pored njih kao igracke, bez da omalovazavam igracke kao takve.

Offline Vava

• Global Moderator
  • Vrlo aktivan
165834 « Odgovori #18 : 30 Ožujak 2017 14:57 »
Svaki prosjecni Siku po komadu kosta vise nego ova cetiri u setu u BG.
A iako volis Siku, moras priznati da su ovi u rangu high end 1:64 modela, dok Siku djeluju pored njih kao igracke, bez da omalovazavam igracke kao takve.
Svestan sam toga svakako. Samo sam hteo reći da sam shvatio da mi je cena jednaka (ili čak i niža) od četiri pojedinačna Siku autića zajedno, a da dobijam jako kvalitetne modele, jedini M6 koji postoji u 1:64.

Da ne zaboravim da dobijam osećaj kako sam kupio licencirane BMW autiće i to na sajmu automobila.  :cool:
Šalu na stranu prodavac se stvarno potrudio da se osećam kao da kupujem prave aute, te sam dobio vizit-kartu za sve što me bude zanimalo i pečatiran i potpisan račun da mogu da zamenim set ako slučajno naiđem na neko oštećenje.

Offline Siniweb

• Global Moderator
  • Veteran na forumu
    • Sinicars
165836 « Odgovori #19 : 30 Ožujak 2017 16:10 »
Svestan sam toga svakako. Samo sam hteo reći da sam shvatio da mi je cena jednaka (ili čak i niža) od četiri pojedinačna Siku autića zajedno, a da dobijam jako kvalitetne modele, jedini M6 koji postoji u 1:64.

Da ne zaboravim da dobijam osećaj kako sam kupio licencirane BMW autiće i to na sajmu automobila.  :cool:
Šalu na stranu prodavac se stvarno potrudio da se osećam kao da kupujem prave aute, te sam dobio vizit-kartu za sve što me bude zanimalo i pečatiran i potpisan račun da mogu da zamenim set ako slučajno naiđem na neko oštećenje.

Jako lijepo od njega. Ima i sasvim drugacijih prodavaca.

Offline isporcic

• Veteran na forumu
168130 « Odgovori #20 : 13 Prosinac 2017 10:15 »
Kupio i ja set, predobri su!

Offline DJxxxAS

• Aktivan
168281 « Odgovori #21 : 27 Prosinac 2017 22:12 »
Gdje je u ZG / HR dobavljiv set?

Offline isporcic

• Veteran na forumu
168282 « Odgovori #22 : 28 Prosinac 2017 08:17 »
Gdje je u ZG / HR dobavljiv set?

Kad sam ja otišao bio je još jedan na polici u Tomiću na slavonskoj