9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: 8. FESTIVAL AUTIĆA ZAGREB  (Posjeta: 11707 )

Offline Nikola 1:24

• Senior member
Odg: 8. FESTIVAL AUTIĆA ZAGREB
160254 « Odgovori #75 : 06 Lipanj 2016 07:00 »
FAZ iz godine u godinu ide sve bolji i bolji!!! :allocafe: :allocafe: :allocafe:
Pozdrav svim sudionicima,KUHARU i gospođama na velikoj pomoći!!! :hi: :hi: :hi:

Svaki bedak ima svoje veselje!!!

Offline isporcic

• Veteran na forumu
160257 « Odgovori #76 : 06 Lipanj 2016 07:50 »
Prije je bilo s druge strane zgrade, ovo je prva godina da je u vrtu sprijeda. Ne idemo nikud. :allocafe:

Je, najbolji FAZ dosad za mene, lokacija izvanredna.
BIlo je super, uvijek skoro svi poznati dođu pa se vidimo :allocafe:
Svaka čast ostalim organizatorima koji su doprinijeli puno više od mene i uvijek vrijednim ženicama
 :hi:

Offline isporcic

• Veteran na forumu
160259 « Odgovori #77 : 06 Lipanj 2016 08:19 »
Molim dobrovoljca među organizatorima da sastavi tekst / otvori novu temu u ovom dijelu koja će reći par riječi o FAZ-u, par slika sa prošlih FAZ-ova i druženja, tema je npr "O FAZ-u"

Offline Vava

• Global Moderator
  • Vrlo aktivan
160272 « Odgovori #78 : 06 Lipanj 2016 14:48 »
Poseban pozdrav Vavi!  :85565:
Ih koje ovacije! 
Hvala svima na pohvalama i pozdravima :hi:
« Zadnja izmjena: 20 Listopad 2016 15:44 Vava »

Offline Siniweb

• Global Moderator
  • Veteran na forumu
    • Sinicars
160278 « Odgovori #79 : 06 Lipanj 2016 16:37 »
Druzenje puno utisaka, dozivljaja, dragih lica, a nebo se pobrinulo za besplatno pranje automobila.

Kada sam cuo da se sve prebacuje iz zadnjeg u prednji dio dvorista, bio sam nesiguran kako ce to sve biti, a na kraju mogu samo stati i pljeskati cestitati ekipi na perfektnom potezu. Bilo je legendarno, to cu ovako zakljuciti.

Hvala svima koji su se toliko potrudili oko 8. FAZ-a... dragim damama za sankom, generalnom menadzeru Zedu, meniskus nacije Sime, a posebno hvala sefu kuhinje Knezu, jer o sveukupnom utisku o druzenju odlucuje i moj zeludac.

Chapeau!

Offline BeliFico

• Aktivan
160293 « Odgovori #80 : 06 Lipanj 2016 19:20 »
Najbolji su bili ljudi tamo,nitko nije grub,nitko se ne ponaša kao da nema živaca..uglavnom svi dobrovoljni ljudi  :allocafe: :allocafe:  Sve pohvale kuharima najbolji čevapi  :crazynd1: :crazynd1: i bome carsko meso pogodno za hamburger  :cerise: :cerise: :bravo: :bravo:
PICI FICA PICI FICA! U ĐEPU MI SAMO SIČA!

Offline Olympic

• Senior member
160299 « Odgovori #81 : 06 Lipanj 2016 19:59 »
I da se ja javim. :85565: Do sada nisam propustio ni jedan Faz, a neću ni 9. Bilo je stvarno odlično. Od klope, do modela. Sve pohvale organizatorima i promjena mjesta je odlična ideja. :allocafe: :85565: Vidimo se i iduće godine. :85565:

Offline nmajk

• Senior member
160301 « Odgovori #82 : 06 Lipanj 2016 20:02 »

Sve sto ste do sad rekli... cista 10ka za organizatore, organizatorke, lokaciju, hranu, ugođaj, cak i vreme...
FAZ je stvarno nesto sto se ne propusta.. vrhunski događaj koji vec odavno ima ime i renome koji se dostize samo sa radom i zrtvom ekipe sa Zedom na celu... svaka vam cast i velikooo hvala  :hi: :knees: :knees: :knees:
a tacka na i sve ostali kolege koje je uvek lepo sresti, popricati, izmenjati koji model.. izvinjavam se ako a sigurno jesam nekog propustio pozdravit i popricat... oprasta se nadam se  :85565:

evo i par fotografija od mene...

znam da je vec nekoliko slicnih fotografija tu ali moram, super mi je ovaj Fico i ovaj pogled sa ulice, stvarno lokacija pun pogodak...

Gizmo slika  :foto:

Big Zed  :hi:

kolega Mario pravi majstor

zna se čije je ovo  :palac:

Uvek lepo videt ovaj auto...

Legenda

dve legende

nemam reci.. odlicno..

dva slucajna prolaznika...

i karavan bi mu bilo malo  :palac:

i malo uspomena i darova dragih kolega.. hvala vam... :pivo: :respekt: :respekt:

www.balilla.si   [l]www.balilla.si[/l]

Offline sime-x

• Global Moderator
  • Senior member
160304 « Odgovori #83 : 06 Lipanj 2016 20:15 »
Pa da i ja kažem koju riječ o ovogodišnjem FAZ-u. Prvo bi se zahvalio svim koji su posudili modele za izložbu, svim onima koji su nam pomogli oko pripreme za ovu lijepu manifestaciju, svim kolekcionarima i posjetiteljima koji su uveličali ovu manifestaciju sa svojim dolaskom, glavnom organizatoru i pokretaču Zedu, kuharici knezu i ženama koji su pomogli u logistici, a pogotovo kolegi vavi koji je napravio toliki put da uveliča ovaj 8. FAZ.  :hi:
Moram priznat da je ovo jedan od boljih FAZ-ova, baš zbog te odluke oko preseljenja cijelog sadržaja u prednji dio dvorišta ispred same zgrade. Prvenstveno, jer je tako bilo sve na okupu, i berza i izložba, zbog ugodnosti koje su pružala drveća i štitila nas od sunca i vručine, i zbog upečatljivosti same manifestacije prolaznicima koji su neki došli radi same znatiželje jer su slučano tu prolazili. Tako da sve u svemu, jako dobri dojmovi o ovom 8. FAZ-u. :allocafe:
A koljeno? Dobro je izdržalo FAZ, ali zato jučer i danas me razvaljuje od bolova. Ali nema veze, isplatilo se i ponovio bi to opet. :banmerg8:
uvik kontra

Offline meelosh

• Vrlo aktivan
160336 « Odgovori #84 : 07 Lipanj 2016 17:46 »
moze li bolje , naravno da moze
najbolje druzenje do sad , premestanje u prednji deo dvorista pravi potez
Siniju jos jednom puno hvala na retkim renoima koje bez njega nikad ne bih imao
hvala svima na druzenju koje cu pamtiti

Offline big zed

• Global Moderator
  • Senior member
160351 « Odgovori #85 : 08 Lipanj 2016 06:55 »
Dragi kolege kolekcionari !

Izuzetno mi je drago čuti vaše pozitivne komentare jer to znaći da smo opet uspjeli.Time si dajemo u zadatak da svako novo druženje bude još bolje i nadam se da ćemo to i ostvariti.
Malo sam bacio pogled na stara druženja i kad vidim kako je to izgledalo na početku i kako to izgleda sada mogu samo reći da smo puno postigli. Ovaj festival autića je postao značajno mjesto okupljanja kolekcionara iz Hrvatske i regije.Po svom koncpetu je , usudio bih se reći, i jedinstven jer nije puka prodaja modela već smo i s dodatnim sadržajima ga učinili još zanimljivijim  i to čini  dodatnu posebnost koju ćemo njegovati i dalje.
Na kraju samo zahvala prije svega kolegama iz organizacije, našim suprugama i svima vama bez kojega FAZ ne bi bio to što je.

I što reći - vidimo se na 9. FAZu 2017. ! ! ! ! ! !

Offline bakugan

• Veteran na forumu
160367 « Odgovori #86 : 08 Lipanj 2016 19:45 »
 :happy5: :happy5: :happy5: :happy5: :happy5: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :luxhello: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :baloni: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe:

Offline bakugan

• Veteran na forumu
160374 « Odgovori #87 : 08 Lipanj 2016 21:59 »
če  ček jesan li ja dobro razumija da je Vava rođen 2002. godine ? :ooo: :ooo: :ooo: :ooo: :blink:

Offline BeliFico

• Aktivan
160398 « Odgovori #88 : 09 Lipanj 2016 14:12 »
Hehe ja sam 2003  :banmerg8: 
PICI FICA PICI FICA! U ĐEPU MI SAMO SIČA!

Offline Vava

• Global Moderator
  • Vrlo aktivan
160420 « Odgovori #89 : 09 Lipanj 2016 23:21 »
Našao :eusa: :eusa: :eusa: :cool: :cool: :cool:
Život je ljep  9.6.2016.
Premotajte na 12min i 30sek, odatle je ono što vredi čuti i  videti :allocafe:
http://www.hrt.hr/enz/zivot-je-lijep/

Kolege filmska ste  lica nema šta! Sve stručno i precizno. :fivety4: :fivety4: :fivety4: