9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: Ferrari Enzo Guiloy  (Posjeta: 832 )

Offline mister.np

• Senior member
Ferrari Enzo Guiloy
153899 « : 30 Listopad 2015 09:59 »
Enzo su pravili samo Maisto i ova firma Guiloy..mada niko ne zna kad je i kako nastala ova verzija od kineskog Guiloya ili Guitoya :blink:
Ali nije me ni briga..jer je model apsolutno fantastican i znatno bolji od grubog Maista!
Vrata se otvaraju odlicno,i prilicno visoko..obrub na njima je ofarban u crno bas kako i treba a tu je i malo staklonce..
Enterijer je sasvim solidan..vrlo sam zadovoljan!
Otvara mu se i poklopac motora..Ali on je ceo plastican..Da su uradili ga od metala,bilo bi mnogo bolje,i ceo model bi dobio na tezini..
Motor je vrlo prost,tako reci izliven izjedna..
Ali kad se zatvori poklopac,fino se vidi..
Svetla su fantasticna zaista!Narocito zadnja :crvenausta:
Izduvne cevi fino izgledaju..Retrovizori su metalni,i jako lepo postavljeni..
Tockovi su fenomenalni!Nazad su malo deblje i sire gume..ispod su diskovi sa celjustima..A prednji tockovi se odlicno upravljaju zajedno s volanom..
Razmera modela je tacna!

Think Positive!

Offline sime-x

• Global Moderator
  • Senior member
Odg: Ferrari Enzo Guiloy
153910 « Odgovori #1 : 30 Listopad 2015 13:46 »
kad čitam ovu recenziju reko bi da je samo malo lošiji od onih Jouef Evolution, ali kad vidim slike vidim sasvim drugačiji model. jel ima kod tebe da nešto ne valja na nekom modelu, da su možda mogli bolje. meni ovaj model ima dosta toga da je moglo bolje, a i čini mi se da gornji dio boka, točnije iz prozora vrata, dijeluje mi previše ravno i bridovi su mi nekako preoštri. ne znam da li je zbog slike ili je stvarno tu promašen. molio bi ferrariste da kažu svoje mišljenje, možda baš i ja krivo vidim.
guiloy je španjolska firma, a ne kineska
uvik kontra

Offline mister.np

• Senior member
153919 « Odgovori #2 : 30 Listopad 2015 18:23 »
Ovaj Guiloy je Spanski isto ko i Bburago italijanski danas :hihi4:
Radi tebe cu morati odmah na pocetku navesti o kom se rangu modela radi..Dakle ovaj Enzo je nizi tj. niskobuzdetni rang modela!
Think Positive!

Offline Nikola 1:24

• Senior member
153921 « Odgovori #3 : 30 Listopad 2015 18:27 »
Radi tebe cu morati odmah na pocetku navesti o kom se rangu modela radi..Dakle ovaj Enzo je nizi tj. niskobuzdetni rang modela!

Ma sve su to igračke!!! :happy264: :happy264: :happy264:
Svaki bedak ima svoje veselje!!!

Offline Azzurro

• 50 postova
  • *
153950 « Odgovori #4 : 31 Listopad 2015 15:01 »
Uglavnom izgleda dosta bolje novih bburago ferraria.

Offline sime-x

• Global Moderator
  • Senior member
153951 « Odgovori #5 : 31 Listopad 2015 15:24 »

onda po tome ni neki mercedesi i vw-i nisu njemački, ni fiat 500L talijanski :whistling: :whistling:
govorimo od kud potječe firma i di im je zastupništvo, a ne di se rade proizvodi :wink:

gle, ne moraš ti radi mene ništa pisat, ja znam jako dobro što želim, a po slikama vidim dal mi odgovara ili ne neki model. kad govorimo o modelu, ajmo ga usporedit sa pravim modelom 1:1, a ne ko ga radi i za koliko košta. to možemo na kraju spomenut kao neki zaključak dal se isplati uzet neki model za neke određene novce, mada i to ispada kao subjektivno mišljenje, jer nemamo svi iste kriterije za skupljanje modela. neko je zahtjevniji, a neko je zadovoljan i sa time da piše ime nekog modela, a dal naliči na njega ili ne, nebitna stvar.
jer šta tebi znači napisat za neki promašeni ili loše urađeni model da je super urađen? lažeš samog sebe. jer vjerujem da svi imaju oči i da vide šta na nekom modelu je dobro urađeno, a šta nije.
tako da bi to trebali pisat objektivno, izbacit ljubav prema tom modelu dog se piše i biti kritičar, a poslje uživat u pogledu na model.
uvik kontra