9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: OPEL KADETT E GSI-NOREV  (Posjeta: 854 )

Offline Ante V8

• Senior member
OPEL KADETT E GSI-NOREV
151966 « : 06 Rujan 2015 19:47 »
Pošto imam dosta opela evo počinjem popunjavati teme. Prvi u nizu OPEL KADETT E GSI-NOREV.
Model je nažalost resin bez otvaranja ali jako detaljan i počinjem i njih skupljati jer se super uklapaju sa ostalima. Cijena od 50ak eura je na granici isplativosti ,baš zbog izrade bez otvaranja. Kod resina su šajbe i bočni prozori inače od meke prozirne folije što im je po meni minus dok kod ovog je normalna tvrda prozirna plastika. Podvozije i ne postoji,što je isto minus ako se model gleda s donje strane.Evo slike.

Offline sime-x

• Global Moderator
  • Senior member
Odg: OPEL KADETT E GSI-NOREV
152003 « Odgovori #1 : 07 Rujan 2015 14:12 »
solidno urađen model, samo mali ispravak, na šopovima i svugdje di sam čitao pise da je diecast, a ne resini. plastika nije u mjerilu i daje krivu sliku kad gledaš kroz nju dok folija je bliža mjerilu i više daje ispravniju sliku od plastike, tako da po mom mišljenju je bolja folija. jedino zbog čega je bolja plastika od folije, je zbog čvrstoće i teže se ošteti. tako da bi tu ostavio da svako ima pravo na svoje mišljenje i ne bi puno o tome raspravljao što je bolje, a što ne. :85565:
a ti si svoje roke i poštujem ga. :allocafe:
uvik kontra

Offline Ante V8

• Senior member
154132 « Odgovori #2 : 06 Studeni 2015 10:18 »
kolega,prihvaćam ispravak netočnog navoda. :85565:,meni je jako drag model i šteta što nema otvaranja,pa makar da mu se vrata otvaraju. :85565:

Offline lanolina

• Vrlo aktivan
154145 « Odgovori #3 : 06 Studeni 2015 16:19 »
Vako ili onako.....meni lijep model!!   :foto: