9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: Maserati Granturismo MC Stradale  (Posjeta: 762 )

Offline knez

• Vlasnik foruma, Administrator
  • Veteran na forumu
Maserati Granturismo MC Stradale
149863 « : 21 Lipanj 2015 19:42 »
Model kojem na podnici piše Leo Models, je u biti White box koji trenutno izlazi u novinskoj seriji u Italiji. Model me je na prvu oduševio, ali i na drugi pogled. Lakiranje je odlično, fini metalik lak, kotači su mi najbolji dio modela i jako fino izvedeni, jedino što fali znak na centralnom dijelu felge. Odmah da napomenem da model košta 13 eur. Interijer je na visini zadatka , nije filigranski , ali jako fino izrađen sa svime potrebnim, prednji farovi su odlični, dok jedini minus zadnjih lampi su vidljivi pinovi, ali to se da riješiti kome se da zezati, ovo ne smatram tolikom manom s obzirom na cijenu. Bočni usisnici su malo deblji decal i fino izgledaju, kočioni diskovi su vrhunski izvedeni sa crvenim kliještima koja stoje dok se kotač vrti. Nedavno sam gledao dosta skuplji <minichamps i moram priznati da su tu negdje po kvaliteti, slike su ispod pa procijenite.

E NEĆU SE POTPISAT

domegus

• Gost
Odg: Maserati Granturismo MC Stradale
149865 « Odgovori #1 : 21 Lipanj 2015 20:28 »
Odličan mališa  :flag_italian:  :palac:

Offline hal9000

• Senior member
149868 « Odgovori #2 : 21 Lipanj 2015 22:15 »
Vidio ga uživo na FAZ-u i zbilja vrlo dobro napravljen s obzirom da je i novinski model. Tko ga upeca (ili bilo koji drugi) u originalnoj novinskoj edicij je sretnik jer kasnije ne gine duplo veća cijena u pomenutom Whitebox pakiranju.
Mene jedino malo čude ove felge, jel moguće da su toliki razmaci između krakova odnosno da su sami krakovi tako uski...
Outraces them all!

Offline knez

• Veteran na forumu
149869 « Odgovori #3 : 21 Lipanj 2015 22:25 »
Vidio ga uživo na FAZ-u i zbilja vrlo dobro napravljen s obzirom da je i novinski model. Tko ga upeca (ili bilo koji drugi) u originalnoj novinskoj edicij je sretnik jer kasnije ne gine duplo veća cijena u pomenutom Whitebox pakiranju.
Mene jedino malo čude ove felge, jel moguće da su toliki razmaci između krakova odnosno da su sami krakovi tako uski...
I ja sam to išao gledati i stvarno jesu.
E NEĆU SE POTPISAT

Offline hal9000

• Senior member
149871 « Odgovori #4 : 21 Lipanj 2015 22:36 »
I ja sam to išao gledati i stvarno jesu.
(Slika uklonjena.)
Zbilja istina! To samo još više ide u prilog modelu, dobro odrađen posao.
Outraces them all!

Offline Aljo_69

• Senior member
152347 « Odgovori #5 : 18 Rujan 2015 07:01 »
Ovaj model imam i ja, poklonio mi ge je kolega nmajk, a sa modelom sam odu[evljen. Sve sto je knez napisao stoji, i također se slažem da za ovu cijenu model je i predobra. Omjer cijene i kvalitete definitivno nije na strani mnchpsa, jer nije toliko  puta bolji koliko je skuplji
Racing! Because golf, football, and baseball only require one ball.
MODELI NA PRODAJU -->;http://s232.photobucket.com/user/aljo_69/library/Prodaja?sort=6&page=1

Offline knez

• Veteran na forumu
152610 « Odgovori #6 : 24 Rujan 2015 19:17 »
Ovaj model imam i ja, poklonio mi ge je kolega nmajk, a sa modelom sam odu[evljen. Sve sto je knez napisao stoji, i također se slažem da za ovu cijenu model je i predobra. Omjer cijene i kvalitete definitivno nije na strani mnchpsa, jer nije toliko  puta bolji koliko je skuplji
I ja sam ga naručio preko Majka, još da mi je uloviti QP gts i novi Ghibli i meni dosta.
E NEĆU SE POTPISAT