9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: 1/43 vitrine  (Posjeta: 2817 )

Offline bora2cv

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
13414 « Odgovori #15 : 26 Lipanj 2008 03:43 »
Citat:
26.06.2008. 10:33 siniweb napisao-la je:

Evo jednog dodatka u 1:43 vitrinu:

(Slika uklonjena.)

Jako lepa prerada, svaka čast Sini !  :palac:  Da li su registarske tablice bile na modelu sa buvljaka ili si ih pravio ili su možda sa nekog donatora ?
Sitnica po sitnica čini savršenstvo a savršenstvo nije sitnica ...

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
13418 « Odgovori #16 : 26 Lipanj 2008 04:08 »
Citat:
26.06.2008. 10:33 siniweb napisao-la je:

(Slika uklonjena.)

Lijepi su ti farovi, ne samo da si ih obojao nego i popravio.
Naravno da se Solido iskrumpirao i iz rally verzije 504 coupe išao raditi cestovnu koja nikad nije imala ovakva svjetla

Jedan far od para im je ostao na cestovnom nakon što su maknuli reflektore... :zbunjen:

Kada je izašao Minichamps zamijenio sam ovoga s njim, a Norev je napravio još ljepšu verziju iz 1969 sa duplim farovima

Offline Siniweb

• Global Moderator
  • Veteran na forumu
    • Sinicars
(Nema naslova)
13421 « Odgovori #17 : 26 Lipanj 2008 05:32 »
Citat:
26.06.2008. 11:43 bora2cv napisao-la je:
Jako lepa prerada, svaka čast Sini !  :palac:  Da li su registarske tablice bile na modelu sa buvljaka ili si ih pravio ili su možda sa nekog donatora ?

Puno hvala kolega!

Tablice Sam nasao na internetu trazeci stare francuske registracije - srecom sam nedavno bio u Francuskoj pa sam shvatio da i oni sad imaju bijele tj. zute tablice.

Kako rekoh, nasao sam ih na netu, preradio ih u Adobe Photoshopu (kao i zadnja svjetla) i izprintao. Zatim sam ih nalijepio na tanki komadic plastike, izrezao i nalijepio na auto.

Offline Siniweb

• Global Moderator
  • Veteran na forumu
    • Sinicars
Lancia Delta
13504 « Odgovori #18 : 28 Lipanj 2008 16:23 »
Evo novog Seta uz premijeru nove Lancije Delte. Izdaje poznati talijanski automagazin Quattrotuote. Modele proizvodi Mondo Motors, mada je kvaliteta ova dva modela (navodno radjenih po narudzbi za Quattroruote) daleko iznad onih standardnih Mondo Motors modela koje smo vec vidjeli. Detalji i kvaliteta vise idu u smjeru Cararame i  New Ray. Zmigavce na staroj Delti sam naknadno pofarbao markerom. Sto mi je jako drago je cinjenica da stara delta ne reprezentira neku turbo verziju, nego jednu od najslabijih motornih varijanit, 1500, sa 85 ks. Sve je kostalo 11 eura, tj. 4,20 eura za magazin i jos 6,80 ekstra za modele. Po meni vrlo pristojna cijena za ono sto se dobije.

Posudjujem prvu fotku od jednog talijanskog kolege: