9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: 1:43  (Posjeta: 190254 )

Offline Bane NS

• Vrlo aktivan
1:43
40 « : 21 Kolovoz 2007 16:59 »
 :smile: ...pa da i ja u zivotu u necemu budem prvi.. :smile:

Cast mi je da zapocnem ovu 1:43 temu i pozivam sve ljubitelje ove razmere da mi se pridruze!

:smile: Iskrene cestitke Isporcicu Svevisnjem :smile:
E, kad ste takvi.. sve autice nosim sa sobom u grob!

Offline dome015

• Aktivan
Dio mojih petica u 1:43
50 « Odgovori #1 : 22 Kolovoz 2007 01:04 »
Ovaj post je u pravilu samo test da vidim radi li sve i da li sam ja sve dobro shvatio!!!

Offline dome015

• Aktivan
(Nema naslova)
51 « Odgovori #2 : 22 Kolovoz 2007 01:05 »
Juhhuuu!

Iz prve!

Offline big zed

• Global Moderator
  • Senior member
(Nema naslova)
73 « Odgovori #3 : 22 Kolovoz 2007 04:39 »
to lukarlo

Hvala kaj misliš na mene. Već sam ga prije nabavio i moram priznati da je jedan od boljih u mjerilu 143 (od db5ica)

Offline Bane NS

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
101 « Odgovori #4 : 22 Kolovoz 2007 07:51 »
To Dome

Renoi su fantasticni  :smile:  Jel to deo tvoje kolekcije ili fotka skinuta sa neta?! Koji je proizvodjac?

Offline dome015

• Aktivan
Renault 5
103 « Odgovori #5 : 22 Kolovoz 2007 08:17 »
To Bane NS

Moje!!! Moje i samo moje :)

čak su i fotke moje ali iz dana dok sam još učio fotkati. jednog dana ću sve to ponoviti a do tada evo onih već objavljenih.

- ne ide mi baš ovo sa smajlićima (: nemam pojma zašto ali ću pitati tatu!! ):

Proizvođač je Norev, skala 1:43 a izdanje prikazuje povijest petice i najvažnije modele tokom proizvodnje.
Kako vidiš iz avatara Renault 5 ima posebno mjesto u mojoj kolekciji. To je auto koji mi se sviđao još iz školskih dana pa si možeš misliti kako sam "veliki" bio kada sam si ga sam kupio nakon vojske! Od tada osim na die caste novac, vrijeme i živce između ostalog trošim i na njega a to s obzirom na njegove godine nije uvijek baš veselo no još uvijek je neopisivi gušt za mene njime napraviti đir po gradu !

Evo još jednog u 1:43

Vitese

Offline Bane NS

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
113 « Odgovori #6 : 22 Kolovoz 2007 13:06 »
2 Dome015

Svakati cast! Stvarno su predivni! Nazalost, nemam nijednog renoa 5, ali se nadam da cu bar jednog uskoro nabaviti, jer bi u BG u Piramidu trebao da stigne Norev :smile: !!! Tako bar oni kazu ..ako nije buva.. Inace sam veliki fan francuskih marki, pogotovo Citroena. Nekako su mi uvek strcali od ostalih po dizajnu i novotarijama i bili cista avangarda..

Offline Bane NS

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
116 « Odgovori #7 : 22 Kolovoz 2007 13:17 »
2 Lukarlo

Skladiste Cararame :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile: Kako to samo dobro zvuci  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile: Molim te ne zaboravi moj spisak zelja. Bicu ti zahvalan do neba.. a i platicu ti naravno :smile:

Offline isporcic

• Veteran na forumu
Rusi 1:43
172 « Odgovori #8 : 23 Kolovoz 2007 08:40 »
to all

Odlučio sam skupljati one stare ruse u 1:43. Trebat će bi doduše Herpa 1:43 kutije jer sve 1:43 držim u kutijama.

Recite tko zna koji sve postoje: Lada, Moskvić, koji modeli....

Zanimaju me oni jako masivni sa UCCP na dnu i svim na otvaranje. Postajte slike, mislim da će ovo zanimati i Toma :smile:

Offline He-Man

• Senior member
(Nema naslova)
175 « Odgovori #9 : 23 Kolovoz 2007 10:04 »
2 isporcic

Vidi što od toga ima na CKH forumu, kolega Bora je tamo postao slike nekih svojih starih rusa.
Postoji 10 vrst ljudi... oni koji poznaju binarni sustav i oni koji ga ne poznaju.

Offline Bane NS

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
190 « Odgovori #10 : 23 Kolovoz 2007 16:17 »
Najbolji sajt sa Ruskim modelima na kom sam bio je www.diecast.ru. Verovali ili ne sve fotke koje su tamo, a ima ih mnogo, sam poskidao i napravio katalog!!! Tamo ima skoro sve sto je ikada proizvedeno od ruskih modela. Razgledajte sa uzivanjem..

Offline Tom

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
191 « Odgovori #11 : 23 Kolovoz 2007 16:24 »
to iSporcic

//Odlučio sam skupljati one stare ruse u 1:43.    Trebat će bi doduše Herpa 1:43 kutije jer sve1:43 držim u kutijama.

Recite tko zna koji sve postoje: Lada, Moskvić, koji modeli....

Zanimaju me oni jako masivni sa UCCP na dnu i svim na otvaranje. Postajte slike, mislim da će ovo zanimati i Toma

He, he, jesmo te zarazili i sa rusima! Sad buš bar videl kaj vrijedi! :-) Svi oni su ti sa CCCR od ispod. Bum ti probal stavilti fotke mojih rusa, a za početak idi malo na www.diecast.ru...

Offline Tom

• Vrlo aktivan
Bubika
202 « Odgovori #12 : 23 Kolovoz 2007 17:19 »
to all

Mali test :-) Zna li tko odakle je ovo? Što bi rekao cij. kolega dmj? Iskreno, ja nikad nebih pogodio, a zanima me zapravo koliko bi to vrijedilo da se isplati restaurirati? Imam od toga proizvođača i jednog Dodge-a i Chevy-a, ali nažalost u istom stanju.

Offline Bane NS

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
215 « Odgovori #13 : 23 Kolovoz 2007 18:47 »
Moguce da je izraelska firma Gamda Koor iliti Sabra. Rekao bih po tockovima i potome sto ja imam slicnu Bubu kojoj se otvara hauba. Sta ti pise na podvozju modela (ako uopste pise)? Ako imas haubu od tog modela, zasto da ga ne restauriras.. Ja imam 3 modela od te firme i sva 3 su mi za restauraciju.

Offline Tom

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
216 « Odgovori #14 : 23 Kolovoz 2007 23:14 »
to Bane NS

Svaka čast! To je to. Nažalost haubu nemam. A neznam točno ni kako su izgledali branici, pa dvojim isplati li se truda sve to raditi? Jel tvoja iste boje? Imaš fotku da vidim kako izgleda cijela? Možda bi se dala iskopirati hauba!? Kolko se sječam, ja sam te modele dobio od bratića davno. Odakle bi oni došli na ove prostore? Vjerujem da je model star barem 30 i kusur godina! Postoji li još uopće ta marka?