9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: 2000 Relly de France Peugeot 206 WRC Markus Gronholm by Solido  (Posjeta: 735 )

Offline Nikola 1:24

• Senior member
Čisteći nedavno svoju kolekciju naletim na ormaru na prašnjavi model koji inače nije u mom omjeru pa sam ga odlučio predstaviti javnosti.
Radi se o modelu Peugeot 206 WRC od Solida kojeg sam kupio prije nekih dvanaest godina jer mi je izgledao odlično unatoč mojoj kolekciji gdje se baš nije uklapao.
Model je čisto solidno napravljen s obzirom na cijenu od nekih 250 kuna koliko sam ga ja onda platio.
Otvaraju se vrata,prednja hauba dok je podvozje kompletno zaštićeno.Motor nije baš detaljan ali ima sitnih detalja po karoseriji.Unutrašnjost kokpita je u skladu sa vozilom i po meni dosta dobro napravljeno!!! :smile2:
Moja ocijena 3+!!! :flag_french: :flag_french: :flag_french:

« Zadnja izmjena: 11 Ožujak 2015 09:51 Nikola 1:24 »
Svaki bedak ima svoje veselje!!!

Offline sime-x

• Global Moderator
  • Senior member
Odg: 2000 Relly de France Peugeot 206 WRC Markus Gronholm by Solido
142767 « Odgovori #1 : 04 Veljača 2015 13:37 »
čisto solidan model za solido, koji je radio modele dostupne večini kolekcionara, pa tako nisu toliko pazili na izradu kvalitetnih detalja koje bi tako i digle cijenu modela. mada u to vrijeme, bilo kakav detalj bio je vauuu na bilo kojem modelu od bilo kojeg proizvođača. ali poznavajući tebe i tvoj rad, uz malo truda i volje, vjerujem da bi se tu dalo dosta toga doradit da model izgleda još i bolje.
uvik kontra