9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: način pisanja recenzija  (Posjeta: 1461 )

Offline sime-x

• Global Moderator
  • Senior member
način pisanja recenzija
140584 « : 22 Prosinac 2014 22:20 »
evo 1:18 su posloženi i vjerujem da vam se sviđa. slobodno napišite svoja mišljenja o ovom projektu, jer volio bi znati šta misli forum.
podforum 1:18 je složen po modelima auta, nismo mogli sve modele stavit, pa sam stavio modele s kojim se načešće susrećemo i kojih ima dosta u mjerilu 1:18.

način pisanja recenzija je zamišljeno ovako:
1. otvorite temu u ime modela o kojem zelite pisat i napišete svoje mišljenje o tom modelu i stavite slike (po mogučnosti da se sve vidi o čemu pišete, cijeli model u par poza, i interijer i motor i podvozje i neke detalje).
2. ako ima isti model već prestavljen i istog proizvođača, onda samo napišete još dodatno svoje zapažanje kod tog modela i stavite slike. (ovo bi se odnosilo samo na iste modele i istog proizvođača, ali različite boje).
3. ako želite prestaviti slučajno isti model, ali različitog proizvođača, koji je već predstavljen, onda postupite kao pod točkom 1. (primjer je ferrari gt passo corto ima i od cmc i od hotwhels, odvojeno napisano).
uvik kontra

Offline studentt

• Senior member
Odg: način pisanja recenzija
140600 « Odgovori #1 : 23 Prosinac 2014 01:09 »
puno lakse za pratiti!
meni je dobro

Offline sime-x

• Global Moderator
  • Senior member
140629 « Odgovori #2 : 23 Prosinac 2014 15:06 »
malo je prazno ovako, tako da će se uzet u obzir da se teme modela stavi u još jedan podforum da bude sve preglednije i da se općenite teme isto dođu do izražaja.
sada bi molio sve forumaše koji se žele uključit u to da predlože ime pod foruma ili da kažu ako su za jedno ime od 3 moguća koje ću ja predložit. mogu se uključit svi, neovisno koje mjerilo skupljaju, jer se planira tako isto složit i u 1:24 i u 1:43, pa da nose isto ime ti podforumi.
moji prijedlozi su ''recenzija 1:18'' ili ''katalog 1:18'' ili ''baza 1:18''. u biti ova zadnja dva su ideje gazde foruma.
e sad, ako neko ima neku drugu ideju, neka slobodno napiše ili neka kaže što mu je ljepše od ova 3 prijedloga.
uvik kontra

Offline studentt

• Senior member
140643 « Odgovori #3 : 23 Prosinac 2014 18:29 »
baza 1:18

Offline medomanga

• Global Moderator
  • Veteran na forumu
  • Collezione "Italia 1:18" di medomanga.
140669 « Odgovori #4 : 23 Prosinac 2014 23:45 »
Moja potpuna podrška novom Moderaturu.....treba malo novih, mlađih i nebum rekel, ljepših članova!!!!!!! Šime X  :allocafe:
Odabrao i uredio medomanga, text čitao Miljenko Kokot!

Offline bakugan

• Veteran na forumu
142018 « Odgovori #5 : 15 Siječanj 2015 17:53 »
Moja potpuna podrška novom Moderaturu.....treba malo novih, mlađih i nebum rekel, ljepših članova!!!!!!! Šime X  :allocafe:
:old: :old: :old:Ja bi ga isto podrža ali mi  je malčice potežak :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :knees: :knees: :knees: :knees: :knees: :knees: :knees: :knees: :pivo: :pivo: :pivo: :pivo: :85565: :85565: :85565: :85565: :85565: