9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: Editionsatlas HR  (Posjeta: 21606 )

Offline Valter

• Punopravan član
  • **
Odg: Editionsatlas HR
158612 « Odgovori #120 : 03 Travanj 2016 22:02 »
Kako stvari stoje počinje izlaziti i serijal 1:43 kamiona. Ja sam dobio letak u posljednjem izdanju vojnih vozila. Prvi je kamion IFA H6 kiper i cijena je 29 kuna. Pitanje je koliko će modeli koji budu slijedili koštati, a nigdje ne piše i koji bi modeli trebali slijediti.

Offline Valter

• Punopravan član
  • **
167647 « Odgovori #121 : 14 Listopad 2017 20:33 »
Pozdrav, kolege!

Vrijeme leti i dugo nisam bio na forumu, a vidim i da na ovoj temi nitko dugo nije ništa pisao. Poslijednji je moj post vezan uz Atlasov serijal kamiona Komercijalna vozila. Ja sam se pretplatio na serijal i modeli su stvarno kvalitetni. Niti jedan kojega sam do sada dobio nije imao nikakav kvalitativni nedostatak. Do sada je stiglo sedam ili osam modela u principu istočnoeuropskih marki, a među njima je i jedan Roburov minibus. Modeli sa poštarinom koštaju 139 kuna. Nije baš ni malo, ali ako nemate drugih poroka može se podnijeti. Bilo je najavljeno da će modeli dolaziti otprilike jednom mjesečno, ali je to i rijeđe. Meni je poslijednji model stigao čini mi se u ožujku, pa mi se nekako čini da će to možda biti i poslijednji budući da sve što je lijepo kratko traje. Nisam od Atlasa dobio nikakvu obavijest, a nikako da im pošaljem upit. Ima li tko kakve informacije o tome što se događa s time?

Offline knez

• Vlasnik foruma, Administrator
  • Veteran na forumu
167648 « Odgovori #122 : 15 Listopad 2017 07:02 »
Nikakav sluzbeni info nisam našao, meni je zadnji dosao Robur bus smeđi i to je to, vidio sam i da su krenuli sa traktorima ali ne znam nikoga tko ih je kupovao, oni su koliko znam poslovali u Hr samo preko ureda a sve je iz Ch dolazilo.
E NEĆU SE POTPISAT

Offline telige

• Senior member
167649 « Odgovori #123 : 15 Listopad 2017 07:17 »
Ima tih kamiona po ebayu , čak i kod Ck-models , MCW i drugih trgovaca, i to za osjetnije manje novaca. Viđam ih i po buvljacima u DE, za 5-15 eura.

Offline knez

• Vlasnik foruma, Administrator
  • Veteran na forumu
167650 « Odgovori #124 : 15 Listopad 2017 08:37 »
Ima tih kamiona po ebayu , čak i kod Ck-models , MCW i drugih trgovaca, i to za osjetnije manje novaca. Viđam ih i po buvljacima u DE, za 5-15 eura.
Na modelissimu su bili i jos uvijek ih ima po 10eur.
E NEĆU SE POTPISAT

Offline Obelix

• Punopravan član
  • **
167892 « Odgovori #125 : 19 Studeni 2017 21:40 »
... Nisam od Atlasa dobio nikakvu obavijest, a nikako da im pošaljem upit. Ima li tko kakve informacije o tome što se događa s time?

Prika, ja od njih uzimam vojna vozila i dolaze mi u pravilu 20-30 dana po jedan a nekad u 10 dana 2 komada. Pitao sam ih kako mogu vidjeti ostale kolekcije koje su u ponudi i odgovorili su mi da u Hrvatskoj nemaju drugih kolekcija. Možda bi bilo najbolje da im pošalješ mail pa da vidiš da li će još dolaziti.