9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: Editionsatlas HR  (Posjeta: 22423 )

Offline karet

• Aktivan
Odg: Editionsatlas HR
136205 « Odgovori #30 : 13 Listopad 2014 19:13 »
Ja sam ponovio narudžbu jer očiglednu prvu nisu zaprimili- dobio sam čak i mail da su sada zaprimili narudžbu. To je bilo 06.10., što znači da bih trebao dobiti model do 21.10.
Prike moje skužio sam ja odavno da su to j..ivjetri  to je ista ekipa što je prije par mjeseci imala letak u večernjaku za narudžbe koji je uredno poslan i isto nikakav odgovor od njih,pogotovo ta njihova naruđba gdje modele ne možeš provrtiti po rukama nego ti šalju,tako da od mene kuna neče vidjeti

Offline sime-x

• Global Moderator
  • Senior member
136206 « Odgovori #31 : 13 Listopad 2014 19:19 »
oni rade na broj. ako skupe dovoljno prijava da im se isplati slati, oni šalju, a ako ne, nikome ništa. tako je bilo i sa satovima, lijepi satovi za bagatelu, ali čorak izgleda. nisu skupili dovoljan broj narudžbi i nikom ništa.
uvik kontra

Offline Obelix

• Aktivan
137388 « Odgovori #32 : 03 Studeni 2014 19:10 »
Ekipa, ja dobio svoj prvi broj FORD GPA i moram priznat da nije loš, samo me strašno iživcirala jedna stvar ali ne znam da li je to do njih ili do poštara ili nekog u lancu. naime, kutija (paket) je bila otvorena a unutra maketa vozila, jedan prospekt onako presavijen na tri mjesta kao oni turistički prospekti ili oni po bankama šta ima, te zamislite Certifikat o autentičnosti, ali ono najbitnije na kraju - fali privjesak od Jeepa. Sad, ne znam da li je to donosio poštar ili netko drugi, ali svejedno da li je poštar maznio, ili susid kojemu je uručio paket iako je žena bila u kući, a postoji i poštanski sandučić tako da je mogao ostaviti poštar i poruku ako mu se nije dalo kucati na vrata ili možda nisu ni poslali, ko će ga znat.  U svakom slučaju sam im odmah napisao mail reklamacije pa da vidim šta će banda reći.

Offline tomtom

• Vrlo aktivan
137398 « Odgovori #33 : 03 Studeni 2014 20:58 »
može li kakva slika  :hi:
kad popijem pet gemišta fićek ide kao ništa nema brda nema zavoja, policija neka maše.....

Offline telige

• Senior member
137420 « Odgovori #34 : 04 Studeni 2014 05:05 »
I meni stigao. Model solidan, a i moj je paket očigledno bio otvoren, ali ništa ne fali.

Offline knez

• Vlasnik foruma, Administrator
  • Veteran na forumu
137462 « Odgovori #35 : 04 Studeni 2014 19:15 »
i moj stigao, fino izgleda, lijepa kutija sa pleksi displayem.
E NEĆU SE POTPISAT

Offline Beba_Ri

• 50 postova
  • *
139735 « Odgovori #36 : 10 Prosinac 2014 00:44 »
Tek danas stikao Ford.... Uglavno ista situacija kao kod svih. Kutija otvorena (očito neka njihova politika), prospekt čitav, privjesak unutra, a certifikat fali....  Sve u svemu za 20kn  :bravo:

Offline Corrado

• 50 postova
  • *
  • Svi bi rado vozili corrado
139750 « Odgovori #37 : 10 Prosinac 2014 11:32 »
Daj slike  :foto:
Svi bi rado vozili corrado

Offline Obelix

• Aktivan
139764 « Odgovori #38 : 10 Prosinac 2014 21:39 »
Ekipa, ja dobio svoj prvi broj FORD GPA i moram priznat da nije loš, samo me strašno iživcirala jedna stvar ali ne znam da li je to do njih ili do poštara ili nekog u lancu. naime, kutija (paket) je bila otvorena a unutra maketa vozila, jedan prospekt onako presavijen na tri mjesta kao oni turistički prospekti ili oni po bankama šta ima, te zamislite Certifikat o autentičnosti, ali ono najbitnije na kraju - fali privjesak od Jeepa. Sad, ne znam da li je to donosio poštar ili netko drugi, ali svejedno da li je poštar maznio, ili susid kojemu je uručio paket iako je žena bila u kući, a postoji i poštanski sandučić tako da je mogao ostaviti poštar i poruku ako mu se nije dalo kucati na vrata ili možda nisu ni poslali, ko će ga znat.  U svakom slučaju sam im odmah napisao mail reklamacije pa da vidim šta će banda reći.

Ekipa mi odgovorila na mail da će mi poslat novi paket (kompletan), ali nakon mjesec dana još ništa i onda ja ponovno mail sa pitanjem kada stiže a oni vele upravo smo ga poslali. Sad me baš zanima koliko im treba da stigne ili da li će uopće stići.

Offline telige

• Senior member
139772 « Odgovori #39 : 10 Prosinac 2014 22:00 »

Offline Beba_Ri

• 50 postova
  • *
139775 « Odgovori #40 : 10 Prosinac 2014 23:36 »
Ekipa mi odgovorila na mail da će mi poslat novi paket (kompletan), ali nakon mjesec dana još ništa i onda ja ponovno mail sa pitanjem kada stiže a oni vele upravo smo ga poslali. Sad me baš zanima koliko im treba da stigne ili da li će uopće stići.
Samo informativo... Paket dolazi iz Belgije :auto3:

Offline knez

• Veteran na forumu
140167 « Odgovori #41 : 17 Prosinac 2014 08:11 »
Stigao mi drugi iz serije GMC šlep i ogroman je, ovaj je po jos prihvatljivih 75 kn, mada mi je stigao sa slomljenim kranom za šlepanje, ako se kome to dogodi nazovite ured u Zagrebu i šalju vam drugi a oštećeni ostaje vama, nema vracanja.
E NEĆU SE POTPISAT

Offline Obelix

• Aktivan
140947 « Odgovori #42 : 28 Prosinac 2014 06:59 »
Evo da ih malo i pohvalim. Već sam pisao kako sam dobio prvi komplet bez privjeska i žalio sam im se putem mail-a na što su odgovorili da šalju novi, kompletan paket i istina. Malo sam duže čekao ali sam u drugom paketu dobio kompletan prvi i drugi model a plaćam samo ovaj drugi.
Svaka čast.

Offline dmj

• Veteran na forumu
140963 « Odgovori #43 : 28 Prosinac 2014 14:18 »
Prva su dva modela jako dobra.
Prvi mi, doduše, nikada nije došao, samo drugi, ali sam prvi dobio na poklon na druženju od jednog kolege kojeg je zanimao samo privjesak.

Je li itko uspio skužiti koji bi modeli trebali ići dalje u seriji?
Via Ciro Menotti 322

Offline knez

• Veteran na forumu
141009 « Odgovori #44 : 29 Prosinac 2014 09:02 »
Ne mogu nikako naći popis.
E NEĆU SE POTPISAT