9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: Editionsatlas HR  (Posjeta: 23917 )

Offline Obelix

• Aktivan
Odg: Editionsatlas HR
134939 « Odgovori #15 : 23 Rujan 2014 18:24 »
Ma ja sam poslao narudžbu za paket dobrodošlice - prvi broj, pa ću vidjeti šta će ispasti. Neću propast za 20 kn, a čini mi se da bi moglo biti neloše.

Offline knez

• Vlasnik foruma, Administrator
  • Veteran na forumu
134956 « Odgovori #16 : 23 Rujan 2014 21:48 »
Piše da je plaćanje po primitku pošiljke, ili otkup u pošti ili uplatnica.
E NEĆU SE POTPISAT

Offline telige

• Senior member
134978 « Odgovori #17 : 24 Rujan 2014 04:12 »
Ma ja sam poslao narudžbu za paket dobrodošlice - prvi broj, pa ću vidjeti šta će ispasti. Neću propast za 20 kn, a čini mi se da bi moglo biti neloše.

Nije to samo paket dobrodošlice već si naručio sve, te ćeš morati  nakon prvog broja otkazati narudžbu ako ne želiš skupljati daljnje modele. Tako sam barem ja shvatio.Pročitaj još jednom sve ono u mojem postu.

Offline Aljo_69

• Senior member
135006 « Odgovori #18 : 24 Rujan 2014 11:50 »
nije mi dir skupljanja i kolekcije ali mi je uvik drago vidit da se nešo pomice i dolaze nove stvari na naše tržište  :bravo:
Racing! Because golf, football, and baseball only require one ball.
MODELI NA PRODAJU -->;http://s232.photobucket.com/user/aljo_69/library/Prodaja?sort=6&page=1

Offline telige

• Senior member
135047 « Odgovori #19 : 24 Rujan 2014 18:33 »
Definitivno je dobro da se nešto kreće. Meni su ovi posebno  zanimljivi jer spajaju moju ajmo kazati kolekcionarsku stranu i meni najzanimljiviji dio povijesti, WW II. Nadam se da će vrijediti tih 120 kn plus poštarina, koliko će od trećeg broja biti cijena.
Zanimljivija kolekcija od ove bi mi bila samo  njihova sa kamionima u 1:43 za koju se nadam da će uskoro i kod nas.

Offline Obelix

• Aktivan
135049 « Odgovori #20 : 24 Rujan 2014 18:40 »
Nije to samo paket dobrodošlice već si naručio sve, te ćeš morati  nakon prvog broja otkazati narudžbu ako ne želiš skupljati daljnje modele. Tako sam barem ja shvatio.Pročitaj još jednom sve ono u mojem postu.

Ma je znam, ali u roku od 10 dana mogu otkazati slijedeći broj odnosno odustat od serije bez obrazloženja, pa ću vidit kakav je i da li postoji mogućnost nastavka ako mi se svidi neki model npr. tamo u 5-6 broju ili baš moram kupovat redom. Ako moram onda je to bez veze i serija bi im mogla završiti prije nego počne.

Offline telige

• Senior member
135083 « Odgovori #21 : 25 Rujan 2014 04:06 »
Ma je znam, ali u roku od 10 dana mogu otkazati slijedeći broj odnosno odustat od serije bez obrazloženja, pa ću vidit kakav je i da li postoji mogućnost nastavka ako mi se svidi neki model npr. tamo u 5-6 broju ili baš moram kupovat redom. Ako moram onda je to bez veze i serija bi im mogla završiti prije nego počne.

U stvari ti ni ne znaš koji je idući model. Jedino za ova 2 prva koja su najavili kroz objašnjenje za cijenu znaš koji su , a ostali kako stižu. To ne moraju biti oni na koje sam stavio link.

Offline Luka_R32

• Nov na forumu
135404 « Odgovori #22 : 29 Rujan 2014 11:43 »
Jel stiglo već kome? Kakvi su dojmovi?

LP

Offline telige

• Senior member
135426 « Odgovori #23 : 29 Rujan 2014 17:35 »

LP

Još mi nije došao ni mail sa potvrdom narudžbe,a kamoli model...  :neznam:

Offline Luka_R32

• Nov na forumu
135455 « Odgovori #24 : 29 Rujan 2014 23:57 »
Još mi nije došao ni mail sa potvrdom narudžbe,a kamoli model...  :neznam:

Meni je došao početkom prošlog tjedna mail potvrde u kojem piše da će bit isporučena pošiljka za maksimalno 15 dana, pa rekoh možda je nekome već stiglo :)

LP

Offline Obelix

• Aktivan
135535 « Odgovori #25 : 01 Listopad 2014 18:12 »

LP

Meni je također stigao mail potvrde, ali modela još nema - isto je rečeno da kroz 15 dana stiže

Offline telige

• Senior member
135543 « Odgovori #26 : 02 Listopad 2014 04:05 »
Meni je također stigao mail potvrde, ali modela još nema - isto je rečeno da kroz 15 dana stiže

Meni još nije stigao mail potvrde, a prošlo je sada već 10 dana od narudžbe.   :neznam:

Offline bakugan

• Veteran na forumu
135570 « Odgovori #27 : 02 Listopad 2014 13:38 »
Vodite ljubav a ne rat :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice:ostavite se tih nakarada :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ivres: :ooo: :ooo: :ooo: :ooo: :ooo: :ooo: :ooo: :ooo: :ooo: :peepwall: :peepwall: :peepwall: :peepwall: :peepwall: :pioneer: :pioneer: :pioneer: :pioneer: :pioneer: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :cice:ja bi ovoga u svin mjerilima :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace: :skace:

Offline Obelix

• Aktivan
136200 « Odgovori #28 : 13 Listopad 2014 17:33 »
Ovi u Editionsatlas-u su totalno neozbiljni - prošlo je njihovih 15 dana od narudžbe debelo, a oni ni pisma ni razglednice. Bojim se da ja svoj model nikad neću ni vidjeti, već da samo testiraju tržište.

Offline telige

• Senior member
136201 « Odgovori #29 : 13 Listopad 2014 18:29 »
Ovi u Editionsatlas-u su totalno neozbiljni - prošlo je njihovih 15 dana od narudžbe debelo, a oni ni pisma ni razglednice. Bojim se da ja svoj model nikad neću ni vidjeti, već da samo testiraju tržište.

Ja sam ponovio narudžbu jer očiglednu prvu nisu zaprimili- dobio sam čak i mail da su sada zaprimili narudžbu. To je bilo 06.10., što znači da bih trebao dobiti model do 21.10.