9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: 1:6x  (Posjeta: 215952 )

Offline He-Man

• Senior member
(Nema naslova)
626 « Odgovori #45 : 28 Kolovoz 2007 08:45 »
2 Guybrush

Od starijih Renault Norev-a (3 inch) imaš samo tih 6: 4CV, dauphine, R4, A110, R5 turbo i R8 gordini. Ja se nadam da će u jesenskom katalogu biti još nešto novo, a volio bih jako da to bude R16.

Odvorit ću ti za faase.nl - modeli nisu na dražbi, nego ih možeš rezervirati (naravno, pod uvjetom da ih već netko drugi nije rezervirao). Modeli koji imaju znak * nisu više u ponudi, kao niti svi modeli Hongwell/Cararama, neke formule i neki Ferrariji. Za modele koji nemaju istaknutu cijenu, mora se dati ponuda. Pregledaj si sve što je ostalo u ponudi, zapiši i pošalji cij. kolegi isporcic na mail. On će to proslijediti. Cijene su izrazito povoljne.

Glede Corgi Wheelz serije, kalupi su isti kao i kod Realtoy modela, čak su i neki modeli do u nijansu istih boja. Sve je to pod kapom Mattela.
Znači li to da imaš nekih Corgi Wheels-a? Možda i duplića? :smile: Ima nas zainteresiranih za eventualne razmjene :miga:
Postoji 10 vrst ljudi... oni koji poznaju binarni sustav i oni koji ga ne poznaju.

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
636 « Odgovori #46 : 28 Kolovoz 2007 10:29 »
Guybrush
------Ne kužim niš kaj piše na stranici heheheh,
kaj to funkcionira na principu ......

Već ti je cij. kolega He-Man objasnio:

Nema lik više komada osim ako nema više slika istog auta u više boja.
Sve što nema * ili nekakvo ime je za prodaju.
Ako te što zanima javi meni, ja imam listu svih 6 ljudi koju šaljem faase-u.
Što nema cijenu smislit ćemo ju, on pristaje na male cijene.
Ako ti ne odgovara, pošalji mail direktno faase-u

Nama prvima se izuzetno isplatilo, He-Man ti neće reći, ali on je uzeo 165 komada! :oci:

To neće doći u jednom paketu nego tokom godine

Offline rascal

• Nov na forumu
(Nema naslova)
645 « Odgovori #47 : 28 Kolovoz 2007 12:06 »
to isporcic

"dosta razgrabili" je eufemizam ;)

valjda cu vec nesto naci.

koji je sistem placanja?

Offline He-Man

• Senior member
(Nema naslova)
666 « Odgovori #48 : 28 Kolovoz 2007 13:37 »
uuujeeee.... 165? :crven:
Nisam ni brojao, ups.... (tako je to kad se dečki zaigraju s autićima :lol:  :lol:  :lol: ). A da me san nije svladao dok sam sastavljao popis...
Postoji 10 vrst ljudi... oni koji poznaju binarni sustav i oni koji ga ne poznaju.

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
667 « Odgovori #49 : 28 Kolovoz 2007 13:39 »
He-Man
A nisi vidio da sam ti napisao da tvoji AUTI VEĆ STIŽUUU  :crvenausta:  :crvenausta:

Offline He-Man

• Senior member
(Nema naslova)
672 « Odgovori #50 : 28 Kolovoz 2007 13:43 »
Jesam, jesam, juupiii  :smile:
Samo, pretekao si me, na toliko još postova želim odgovoriti, poslat ću ti emajl, ako mi je Outlook još u funkciji, a ako ne, onda SMS.

Offline isporcic

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
673 « Odgovori #51 : 28 Kolovoz 2007 13:45 »
He-Man
Šalji što bilo, bitno da smo mi njega našli, mislim Fransa.
Sad mi je javio da će big zedu poslati pistu ili dio piste uz one aute što je naručio (slot cars Faller)... :smile2:

Offline He-Man

• Senior member
(Nema naslova)
687 « Odgovori #52 : 28 Kolovoz 2007 14:24 »
Uuuu, Big zed će biti oduševljen! Triput hura za Fransa!!!

Offline He-Man

• Senior member
(Nema naslova)
706 « Odgovori #53 : 28 Kolovoz 2007 15:33 »
2 Rascal

Dobro nam došao!!  :smile:
(Oprosti što sam tek sada skužio da ti nisam poželio dobrodošlicu)

Krasni Majo MB 300TE, Toyota Lite ace, Audi 90 i A112, te Norev R5 turbo!! Crnoga mercedesa ne prepoznajem...
(Mene ti posebno raduje vidjeti te Majorette modele s kraja 80-tih i početka 90-tih) :smile:
Btw, imaš li šta duplića za razmjenu?

Offline rascal

• Nov na forumu
(Nema naslova)
716 « Odgovori #54 : 28 Kolovoz 2007 16:10 »
to he-man

mtbx 560 sec je u pitanju.

nažalost nemam za mjenjanje, sad sam u fazi sirenja kolekcije.

i hvala na komplimentima i dobrodoslici, imam i ovaj norev R4 koji ti je na avataru.

Offline He-Man

• Senior member
(Nema naslova)
721 « Odgovori #55 : 28 Kolovoz 2007 16:20 »
2 Rascal

Pretpostavljam po tim Norev-ima da si ih nabavljao u Renault salonu, zar ne? Ne znam što sve od Norev Renaulta imaš, ali ako te zanimaju još neki, javi...
Znači, nemaš ništa duplića za mjenjanje?

Offline rascal

• Nov na forumu
(Nema naslova)
723 « Odgovori #56 : 28 Kolovoz 2007 16:27 »
to he-man

imam gordinijevu 8 i alpinu. kod baotica, ekspresni su, drugi dan ih se pokupi.baš sam danas naisao na ducan sa majoretima, ali ovim novijima(ugao petrinjske i ambruševe). koja razlika u kvaliteti. nevjerovatno.
nazalost nemam  :tuzan:

Offline guybrush

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
752 « Odgovori #57 : 29 Kolovoz 2007 03:29 »
Hvala vam obadvojici na objašnjenju.Budem detaljno pogledal kaj se sve nudi pa javim.Već mi sline cure pri pogledu na slike.

to he-man:
imam nažalost samo par corgi wheelsa jer su taman nestali iz turbolimača di sam ih i jedino vidl negdje početkom godine mislim.A duplić imam jedino
Hondu NSX od majoretta onu sa brojem 26.Kad ih bude više onda ćemo se počet mijenjat, zasad jedino kao i kolega rascal širim kolekciju heheh.

to isporcic:
Pošaljem ti mejl sa popisom kaj me zanima ovih dana.

Mene jako živcira kaj izgleda da baš nemam sreće u izboru autića u dućanu. Od 3 komada koje kupim jedan će biti zmrdan. Il se kotači ne okreću, il nisu ofarbani kak spada il je nekaj strgano al se ne vidi odma. Za poludit. Valjda ću imat sreće malo više ubuduće.
Stavim slike danas il sutra kad poslikam kaj sam kupil u zadnjih par tjedana.
Moja kolekcija > [l]http://s200.photobucket.com/albums/aa320/Guybrushr/Diecast/[/l]
potpisimg/guybrush.jpg

Offline borna

• Senior member
to Guybrush
755 « Odgovori #58 : 29 Kolovoz 2007 03:48 »
Pređi na cararamu,nećeš pogriješiti.Odvest ću te u dućan dobri i jeftino,samo da poprava moga paganija,sedam dana čekaju rezevni dio.

Offline guybrush

• Vrlo aktivan
(Nema naslova)
757 « Odgovori #59 : 29 Kolovoz 2007 04:15 »
To isporcic:
Poslal sam ti mejl.Vidim da na faaseu nema više skoro niš.
"Dost razgrabili", "zaplijenili sve" bi bio bolji izbor riječi heheh.Idem gledat kaj još ima.

to deda:
Moram malo pauzirat sad sa kupnjom novih nabral sam ih preveč ionak me čekaju još i od kolege shelbya i bigzeda još autića.Kad budem za kupovanje novih, javim vam pa kad budete slobodni me možete voditi u šoping.
Moja kolekcija > [l]http://s200.photobucket.com/albums/aa320/Guybrushr/Diecast/[/l]
potpisimg/guybrush.jpg