9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: Top 10  (Posjeta: 2171 )

Offline Gec

• Aktivan
Top 10
117477 « : 20 Prosinac 2013 12:20 »
Dakle, draga škvadro, ajmo i mi malo zagrijati atmosferu. Vidim da dečki koji skupljaju manja mjerila biraju auto godine. Dobra fora!   :palac:

I zato predlažem da i mi napravimo nešto slično s mjerilima 1/18. Neka svatko napiše svojih top deset modela pa ćemo nakon nekog vremena napraviti objedinjenu listu. Da vidimo kako razmišljamo, što sve postoji na tržištu, što imamo u kolekcijama, kakvi su nam ukusi i na kraju što se očito isplati nabaviti!

Nije mi nikakav problem napraviti završnu top listu deset najboljih modela u mjerilu 1/18. I mene zanima kako modele i njihovu kvalitetu vide drugi, a najviše me zanima koliko ću od tih deset imati u svojoj kolekciji i da li uopće i imam kojeg od tih budućih top 10!

Ako se slažete, samo stavite vaš popis. Naravno, nije presudno da model i imate u svojoj kolekciji. Dovoljno je da ste ga negdje vidjeli i da vam se svidio. Namjerno sam stavio deset, a ne pet da bude teže i zanimljivije izabrati.

P.S. Nije me dugo bilo pa se nadam da se nešto slično već nije događalo. Ako je, dobijem žuti karton i igram opreznije...

:hm:

Offline Ante V8

• Senior member
Odg: Top 10
117522 « Odgovori #1 : 20 Prosinac 2013 22:54 »
Kolega podržavam ideju,a imao bi i ja svojih kandidata. :allocafe:  :allocafe:

Offline sime-x

• Global Moderator
  • Senior member
125984 « Odgovori #2 : 12 Travanj 2014 12:29 »
Dakle, draga škvadro, ajmo i mi malo zagrijati atmosferu. Vidim da dečki koji skupljaju manja mjerila biraju auto godine. Dobra fora!   :palac:

I zato predlažem da i mi napravimo nešto slično s mjerilima 1/18. Neka svatko napiše svojih top deset modela pa ćemo nakon nekog vremena napraviti objedinjenu listu. Da vidimo kako razmišljamo, što sve postoji na tržištu, što imamo u kolekcijama, kakvi su nam ukusi i na kraju što se očito isplati nabaviti!

Nije mi nikakav problem napraviti završnu top listu deset najboljih modela u mjerilu 1/18. I mene zanima kako modele i njihovu kvalitetu vide drugi, a najviše me zanima koliko ću od tih deset imati u svojoj kolekciji i da li uopće i imam kojeg od tih budućih top 10!

Ako se slažete, samo stavite vaš popis. Naravno, nije presudno da model i imate u svojoj kolekciji. Dovoljno je da ste ga negdje vidjeli i da vam se svidio. Namjerno sam stavio deset, a ne pet da bude teže i zanimljivije izabrati.

P.S. Nije me dugo bilo pa se nadam da se nešto slično već nije događalo. Ako je, dobijem žuti karton i igram opreznije...

:hm:

dobra ideja gec, ja za. :allocafe:
samo kako odabrat 10? dal po kvaliteti, preciznosti, detaljima ili po svojim voljenim modelima 1:1? jer da bi se glasalo i odabralo 10 top modela, mora nam se i prezentirat ti modeli da znamo za koga glasat.
uvik kontra

Offline Aljo_69

• Senior member
125985 « Odgovori #3 : 12 Travanj 2014 12:38 »
i ja sam za  :allocafe:
Racing! Because golf, football, and baseball only require one ball.
MODELI NA PRODAJU -->;http://s232.photobucket.com/user/aljo_69/library/Prodaja?sort=6&page=1

Offline Darth Vader

• Aktivan
125986 « Odgovori #4 : 12 Travanj 2014 12:53 »
ah, pullman je moj preedlog  :bravo:

Offline medomanga

• Global Moderator
  • Veteran na forumu
  • Collezione "Italia 1:18" di medomanga.
126001 « Odgovori #5 : 12 Travanj 2014 21:51 »
Podržavam ideju, bitno da se nešto piše i skupljaju informacije o modelima!!!!
Odabrao i uredio medomanga, text čitao Miljenko Kokot!

Offline bakugan

• Veteran na forumu
142017 « Odgovori #6 : 15 Siječanj 2015 17:51 »
Jel svojih,sorry malčice kasnim :hi: :hi: :hi: :hi: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :allocafe: :85565: :85565: :85565: :85565: