9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: Ferrari 365 gts/4 iliti Daytona spyder  (Posjeta: 3923 )

Offline big zed

• Global Moderator
  • Senior member
Ferrari 365 gts/4 iliti Daytona spyder
6506 « : 21 Studeni 2007 15:55 »
Malo maketa, kao što neki znaju, meni osobno najljepšeg auta svih vremena Ferrari daytona spyder.Prvo ću malo o maketi koja mi je stigla evo baš danas a to je fuijimi-ev (japan) ferrari 365gtb/4 daytona special.

Radi se inaće o poznatoj fujimi -evoj enthusiast model seriji koja je  prepuna detalja, ima  čak i komplet alata i dizalicu.Postoji također i maketa 365gts/4 koja je identična, samo što se u ovom kitu nalazi i tzv hard top pavesi (ja bar mislim da se tako zove) i predstavlja u biti premjerni model predstavljen 1969  na salonu automobila u Parizu. Također postoji i maketa (doduše  od bijelog metala s resinskim dodacima) od FDS-a u 1/43 i vjerujem još pokojeg egzotičnog proizvođača davno ugaslih manufaktura. Fujuimi eve makete inaće nisu baš prepune detalja ali je iznimka dotična enthusiast mdel serija koja njima vrvi.Također se mogu raditi i sve ostale varijante sa plexi farovima koji je ranija varijanta i novija s preklopnim farovima. Postoji i mogućnost USA verzije s  zadnjim bočnim pozicijama. U setu se dobiju i 2 seta felgi original cromodora i žičani borani. Po nekima, tu se pridružujem, najbolja maketa dotičnog modela u 1/24 mjerilu na svijetu koja se može obogatiti dodatnim setom resina, bijelog metala i hrpe foto jetkanih dijelova. U istom mjerilu postoje makete i od Italeria ,koju je kasnije prepakirao revell i monogram ali su puno slabije kvalitete izrade.

Offline Mario

• Nov na forumu
(Nema naslova)
6601 « Odgovori #1 : 23 Studeni 2007 16:25 »
Mogao bi složiti tog Ferraria :lol: .