9. FAZ

Novi Festival Autića Zagreb održat će se u Zagrebu, Voćarska 71 10.06.2017. od 12 sati
Tko je tko

Novi članovi, predstavite se ovdje
Autić-putnik

Autić-putnik: najbolji mainline po svijetu
Naj autić

Izbor za najbolji mainline autić 2016. godine
Custom

Prerade die-cast modela
KK Autići

Klub kolekcionara "Autići", Osijek
Hot Wheels

Pregled Hot Wheels izdanja
348 GTS BBR

BBR Ferrari 348 GTS 1993 1/43, limited 10 pcs

Autor Tema: 1:87  (Posjeta: 36593 )

DC-10

• Gost
(Nema naslova)
20957 « Odgovori #90 : 24 Veljača 2009 18:44 »
Citat:
25.02.2009. 00:23 nebeski napisao-la je:

Citat:
24.02.2009. 23:57 dmj napisao-la je:

Ovaj olimpijac definitivno ide na moju wish listu...  :smile: ZOI '84 su bile više-manje prvo upoznavanje ex-Jugoslavije s firmom Mitsubishi i tih s oznakama bilo je k'o pljeve... A kasnije su bili i službena vozila Univerzijade u Zagrebu...

U vrijeme Olimpijade u Sarajevu među našim voznim parkom doimali su se nadnaravno u onim metalik bojama. Većina naših domorodaca uopće i nije znala kako se firma izgovara, pa je gotovo po defaultu nazivan Micubuši. Valjda je to nama bilo "naškije". Ja sam osobno primio grdne batine ispred škole, jer sam se pravio pametan i tumačio da se izgovara ..biši", a ne ..buši".  :okreceoci:

Onaj autic me je bas iznenadio. Ko ga proizvodi? Nego, kada smo kod jednog od tih "olimpijskih" Micubisija, jedan od njih je prevozio posle Olimpijade i "Bijelo Dugme". Kao danas se secam parkinga ispred Monvi-a u Rovinju i srebrnog jaguara Gorana Bredovica i tog Mitsubisija koji je prevozio ostatak grupe.

Offline marko

• Punopravan član
  • **
(Nema naslova)
20961 « Odgovori #91 : 25 Veljača 2009 06:14 »
Citat:
25.02.2009. 00:23 nebeski napisao-la je:

Citat:
24.02.2009. 23:57 dmj napisao-la je:

Ovaj olimpijac definitivno ide na moju wish listu...  :smile: ZOI '84 su bile više-manje prvo upoznavanje ex-Jugoslavije s firmom Mitsubishi i tih s oznakama bilo je k'o pljeve... A kasnije su bili i službena vozila Univerzijade u Zagrebu...

U vrijeme Olimpijade u Sarajevu među našim voznim parkom doimali su se nadnaravno u onim metalik bojama. Većina naših domorodaca uopće i nije znala kako se firma izgovara, pa je gotovo po defaultu nazivan Micubuši. Valjda je to nama bilo "naškije". Ja sam osobno primio grdne batine ispred škole, jer sam se pravio pametan i tumačio da se izgovara ..biši", a ne ..buši".  :okreceoci:

ih...i danas masa raje u mostaru kaže micubuši... :smile:

Offline tuzlanac

• Aktivan
Olimpijac
23193 « Odgovori #92 : 26 Travanj 2009 18:31 »
Stvarno je prva liga.Ujedno koristim da vas sve lijepo pozdravim iz Tuzle  :smile:

Offline bokiboki

• Nov na forumu
Kolekcija
23453 « Odgovori #93 : 06 Svibanj 2009 06:55 »
Poydrav svim forumasima, JA sam novi clan na forumu,

Skupljam kamione, gradjevinske masine, lego masine i kamione, i po koj auto

kamione prepravljam i farbam, a trenutno u radionici imam 60tak projekta, a i poceo sam da crtam i pravim projekat za izrmakete gradilista u luci,sa parkingom za kamione,(nadam se da cu uspeti) :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :skace:  :skace:  :skace:

a evo postavicui neku moju sliku

Majstor MICA
Kamion Shestoton, juri kao avion......
potpisimg/bokiboki.jpg

Offline bokiboki

• Nov na forumu
(Nema naslova)
23454 « Odgovori #94 : 06 Svibanj 2009 07:27 »
To je jedan deo kolekcije, slikacu radionicu, jer trenutno radim na sredjivanju, 60tak kamiona, sa natpisima firmi-jedinstveno ce biti(nadam se) :cudise:  :cudise:

nadam se da vam se svidjaju moji modeli, slike su info karaktera, bice i boljih :lol:  :lol:  :lol:

Majstor MICA
potpisimg/bokiboki.jpg

Offline Gligi

• Punopravan član
  • **
(Nema naslova)
23459 « Odgovori #95 : 06 Svibanj 2009 15:26 »
Citat:
06.05.2009. 15:27 bokiboki napisao-la je:
To je jedan deo kolekcije, slikacu radionicu, jer trenutno radim na sredjivanju, 60tak kamiona, sa natpisima firmi-jedinstveno ce biti(nadam se) :cudise:  :cudise:

nadam se da vam se svidjaju moji modeli, slike su info karaktera, bice i boljih :lol:  :lol:  :lol:

To kralju, pozdrav i dobrodosao :smile:  :smile:  :smile: Najzad neko ko ima iste interese u sakupljanju modela kao i ja :smile:

Imas moju kolekciju u temi Kolekcije :miga:

Offline gizmo

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
23461 « Odgovori #96 : 07 Svibanj 2009 00:30 »
Citat:
06.05.2009. 23:26 Gligi napisao-la je:

To kralju, pozdrav i dobrodosao :smile:  :smile:  :smile: Najzad neko ko ima iste interese u sakupljanju modela kao i ja :smile:

Imas moju kolekciju u temi Kolekcije :miga:

Dobro došao novi član!
Prešao te kolega vidiš da niste jedini koji skupljate kamione ima naš još!

Offline Gligi

• Punopravan član
  • **
(Nema naslova)
23464 « Odgovori #97 : 07 Svibanj 2009 03:01 »
Citat:

Dobro došao novi član!
Prešao te kolega vidiš da niste jedini koji skupljate kamione ima naš još!

Znam ja za vas kolega Gizmo i redovno posecujem vas sajt sa rubrikama sa teretnjacima i pratim novosti:miga: Ali kolega i ja skupljamo uglavnom samo kamione, gradjevinske masine i slicna vozila, a vas asortiman je sarolik, na to sam mislio :smile:

Offline gizmo

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
23465 « Odgovori #98 : 07 Svibanj 2009 03:10 »
Citat:
07.05.2009. 11:01 Gligi napisao-la je:

Znam ja za vas kolega Gizmo i redovno posecujem vas sajt sa rubrikama sa teretnjacima i pratim novosti:miga: Ali kolega i ja skupljamo uglavnom samo kamione, gradjevinske masine i slicna vozila, a vas asortiman je sarolik, na to sam mislio :smile:

Ma sve pet!

Online borna

• Senior member
(Nema naslova)
23467 « Odgovori #99 : 07 Svibanj 2009 04:05 »
Citat:
07.05.2009. 11:10 gizmo napisao-la je:

Ma sve pet!

Opet te moram spašavati!!!!
Čim napravim stalažu  :lol4:  :lol4:  :rotfl:  :rotfl: upadam sa jedno 200 komada teških vozila.ima i par komada Schucu da kolega Ozren odmara oči.
 :old:

Offline bokiboki

• Nov na forumu
Novi modeli
23473 « Odgovori #100 : 07 Svibanj 2009 11:59 »
Evo modela koje sam danas dobio,  aaaaaaaaa :zao:  :zao:  :zao:  :zao:  :crazynd1:  :crazynd1:  :crazynd1:  :crazynd1:  :crazynd1:  :crazynd1:

Sa stavljenom baterijom se pali rotacija na krovu

Majstor MICA
potpisimg/bokiboki.jpg

Offline gizmo

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
23475 « Odgovori #101 : 07 Svibanj 2009 14:26 »
Citat:
07.05.2009. 12:05 borna napisao-la je:

Opet te moram spašavati!!!!
Čim napravim stalažu  :lol4:  :lol4:  :rotfl:  :rotfl: upadam sa jedno 200 komada teških vozila.ima i par komada Schucu da kolega Ozren odmara oči.

Hvala prijatelju što me spašavaš, ali ipak si moraš nabaviti ovakav zaista je dobar, pa već ga skoro svi imaju!

ili bar ovakav

Prodaj one velike macane pa netrebaš raditi nove vitrine, svi će ovi mali stati. Moći ćeš se čak i igrati s njima pod stare dane, od metala su pa su izdržljivi na udarce, ha ha!

Online borna

• Senior member
(Nema naslova)
23476 « Odgovori #102 : 07 Svibanj 2009 23:39 »
Citat:
07.05.2009. 22:26 gizmo napisao-la je:

Hvala prijatelju što me spašavaš, ali ipak si moraš nabaviti ovakav zaista je dobar, pa već ga skoro svi imaju!

(Slika uklonjena.)

ili bar ovakav

(Slika uklonjena.)

Prodaj one velike macane pa netrebaš raditi nove vitrine, svi će ovi mali stati. Moći ćeš se čak i igrati s njima pod stare dane, od metala su pa su izdržljivi na udarce, ha ha!

Hvala ti prijatelju na savjetu ali znaš da ja uvijek moram biti kontra i skroman  :lol4:  :lol4:
Meni je moj Wiking sasvim dosta.

Offline gizmo

• Veteran na forumu
(Nema naslova)
23477 « Odgovori #103 : 08 Svibanj 2009 02:05 »
Citat:
08.05.2009. 07:39 borna napisao-la je:

Hvala ti prijatelju na savjetu ali znaš da ja uvijek moram biti kontra i skroman  :lol4:  :lol4:
Meni je moj Wiking sasvim dosta.

Ne nisi ti kontra, to ti meni spuštaš ja sam kontraš ali dobronamjerni. Ja probavam s prijedlogom, jer kad bih uspio onda u tvojoj zbirci ima puno kapitalaca koji mene zanimaju. Ja sam sića koja kad ponekad se nađe pred tvojim vitrinama samo pase.

Jedino prijatelju ovoga nemaš

ha,ha nemaš ga a tako je bombončić!

Offline bokiboki

• Nov na forumu
Iz nisa
23489 « Odgovori #104 : 08 Svibanj 2009 12:15 »
Ovo je danas kupljeno u nisu, nisam imao vremena da obidjem radnje, jer sam zurio :place:  :place:  :place:  :place:

Majstor MICA
potpisimg/bokiboki.jpg